Blogi

Kaisa Ling

Punkt meie 9. hooajale

Lugupeetavad!

Sumedad suveõhtud Lingu Kaisa aias

Sumedad suveõhtud Lingu Kaisa aias

Videvikueelne päikeselõõsast rammestunud aed, kus laulavad kilgid ja õunapuude küljes vilguvad unelevalt valgusketid. Värskendavad kokteilid, lehvivad valged hõlstid, lapsukesed liivakasti veerel, põlenud nägudega naabrirahvas nautimas…

Aprill! ehk Narride võim

Üks mu kallis isik vihkab aprillinalju. Ja ma ei tee nalja – VIHKAB, nii et maa must. „Vemp on huumori põhjakiht!" põrutab ta. Muidugi respekteerin seda, aga jube kahju, sest minu isik hindab tüngasid tõtt-öelda keskmisest rohkem. Esimene…

Lingu Kaisa presidendiks! 🇪🇪

Käesolevaga informeerin mina, bluusimutt Kaisa Ling, teid, Eestimaa avalikkust, oma valmisolekust kandideerida Eesti Vabariigi presidendiks.🇪🇪

Mulle meeldib, kui plaan end ise täitma hakkab

Eelmise laupäeva hilisõhtune kabaree Tartu Uues Teatris tõestas taas, et hea energia, mida meie järelejätmatu töö loob, tõmbab omakorda igasugu head ligi ja hakkab ennast ise taastootma.

Uus muusikavideo: Magnus Hirschfeld

Kas teadsite, milline ennenägematu kõlvatus saabus meie kodumaale 1929. aasta kevadel?

Video: Läänemure lained (live)

Tartu Kultuurikandja 2026 Vanemuise väikeses maja 19. veebruaril 2026

Hilisõhtune kabaree

Hilisõhtune kabaree

Hilisõhtune kabaree on Eesti kõige sõgedam ja vaatemängulisem öine meelelahutus! Kord kuus koguneb meelelahutajate koorekiht – kõige unikaalsemad varieteeartistid, kes parasjagu Eestis viibivad – kokku ühte intiimsesse asutusesse.

Kaisa Ling Thing - Naistepäev

Naistepäeva tuur

Lugupeetavad!

Rändprassing 2026 - Kaisa Ling ja Rene Paul

Rändprassing – suur Eesti tuur

Suurejooneline „Rändprassing" on kevadine kontsertetenduste sari, mis toob väiksematesse paikadesse üle Eesti särtsu, huumorit ja head muusikat.

Räuskav publik

Kas ma pean teiega lavalt saagutama?

Eelmise Fotografiska kabaree järel saabus mu postkasti kaebus publiku seast: saalis olnud joobes seltskond oli vahelehõikumise ja lällamisega nii liiale läinud, et rikkus paljude lähedalistujate kabareekogemuse. Olgugi et tajusin päris…

Kaisa seikleb Suomessa

Täiskasvanud bluusimuti elu on huvitav ja väljakutseid pakkuv, midagi pole öelda.

Kaisa Ling Thing paraadil

Me unistame suurelt

Bluusimutt suurejoonelise häälega:

Kaisa Ling laulab kabareeetendusel

Kabaree on laiffi

Päris ansambli Kaisa Ling Thing alguses, aastal 2018 kirjutasin Vikerkaarde ülevaateartikli vodevillibluusist, kus mõtlesingi enda jaoks läbi ja välja selle, mida ma oma elu ja oskustega peale tahtsin hakata. Nii et tsiteerin nüüd pikalt…

Hendrik

Lein

Hendrik suri täna neli kuud tagasi.

Vanaaegne telefon

Gripp, kolimine ja kuuldemäng

Vahepeal on ajamerre voolanud korralik hulk tunde, minuteid, päevigi, ja mitte et ma oleksin, käed rüpes, lõug lõunas, niisama vahtinud, vaid toimunud on palju rohkem, kui oleksin osanud oodatagi!

Kill Kaare ja Kaisa Ling

Lingu-mutt Eesti Laulul!

Lugupeetavad!